thumbnail

Čisté přírodní potraviny a produkty pro vaše zákazníky

Nabídněte svým zákazníkům poctivé produkty, za kterými se budou rádi vracet. Staňte se našim velkoobchodním partnerem.
thumbnail

Čisté přírodní potraviny a produkty pro vaše zákazníky

Nabídněte svým zákazníkům poctivé produkty, za kterými se budou rádi vracet. Staňte se našim velkoobchodním partnerem.

Velkoobchod

a podpora vaší prodejny
Získejte naše výrobky za férové ceny a silného partnera pro rozvoj Vašeho podnikání.

Snadná registrace

Žádné schůzky ani stohy papírů. Registrovat se můžete online kdykoliv a odkudkoliv. Zašleme vám speciální odkaz, přes který se zaregistrujete a získáte přístup do naší sekce pro partnery, kde naleznete kompletní nabídku našich výrobků.

Férové velkoobchodní ceny

Záleží nám na tom, aby se vaší prodejně dařilo. Naše zboží zakoupíte za férové velkoobchodní ceny, abyste jej svým zákazníkům mohli nabídnout se zajímavou marží. Náš vztah stojí na udržitelnosti a oboustranné spokojenosti.

Bezplatné zapůjčení stojanu a podpora

V případě zájmu vám zapůjčíme stojan na naše zboží. Po celou dobu spolupráce pro vás budeme marketingovou podporou a naši pracovníci se s vámi budou pravidelně setkávat, aby zodpověděli všechny vaše dotazy.
“Oceňuji poctivou kvalitu. Všechny výrobky značky Via jsou v BIO kvalitě a neobsahují sůl ani konzervanty. Obaly Via jsou důmyslné ale zároveň elegantně jednoduché. Výborné i jako dárek. Směsi ViaKoření jsou dobře namíchané a jednodruhové koření je dostupné v celé i mleté variantě, což u jiných výrobců bývá pouze zřídka.”

Hana Jakšová

majitelka Zdravé výživy Bzenec
“S prodejem zboží Via máme dobré zkušenosti. Výborně se prodává zejména koření. Naši zákazníci si pochvalují unikátní obaly, které lze použít zároveň jako kořenky společně s množstvím obsahu a receptů, které s kořením souvisí. Za celou dobu naší spolupráce jsme nemuseli řešit jedinou reklamaci ani stížnost.”

Kolektiv prodejny

Brána ke zdraví, Brno
“S produkty Via jsme nadmíru spokojené. Lidé, kteří se zajímají o své zdraví oceňují jejich kvalitu i precizní a do detailu domyšlené obaly. Při vaření se snadno používají a v kuchyni vypadají skvěle, navíc se dají krásně uskladnit v kuchyňských linkách a šuplících. Není divu, že se pro ně zákazníci tak často vrací!”

Kateřina Kolečková a Martina Matelová

prodejna Meduňka, Zubří

Zajímavá marže

Záleží nám na udržitelnosti naší spolupráce. Vše jsme propočítali tak, abyste měli prostor naše výrobky prodávat se zajímavou marží.

Úspora místa na prodejně

Dobře víme, že každý metr je zásadní. Proto jsou naše produkty koncipovány tak, aby jste z plochy prodejny dokázali získat maximum.

Marketingová podpora

Vaši prodejnu představíme na našich webových stránkách a budete mít možnost využít našich propagačních materiálů.
Výrobky SanusVia (nově ViaNatur) zakoupíte ve stovkách prodejen

Najít podle mojí polohy

Neváhejte nás kontaktovat

Nebo nám zanechte svůj e-mail
a my se vám ozveme: