thumbnail
Nejkratší cesta k čistým potravinám
a přírodním produktům
Naši předkové si pěstovali potraviny sami, pro sebe a své blízké. Záleželo jim na jejich kvalitě a poctivě o ně pečovali. Ve ViaNatur jsme se zavázali k tomu, abychom na Váš stůl dodávali jen ty nejpoctvější a nejčistější potraviny.
Na rodinný stůl vám dodáváme potraviny, které vás pohladí na duši
Doba poctivých potravin ze zahrádek našich babiček už bohužel pomalu pominula, proto po celé zemi hledáme ty nejlepší dodavatele s těmi nejkvalitnějšími produkty jako alternativu.
Výběr dodavatele
Celý proces začíná důkladným výběrem dodavatele a lokality, kde plodiny přirozeně rostou. Naší základní podmínkou je ekologická čistota a férovost při pěstování i jednání.
Kontrola kvality
Suroviny z celého světa dopravíme do našeho skladu v Olomouci, kde je pečlivě překontrolujeme a prověříme, zda skutečně splňují naše přísné standardy čistoty.
Stáhnout certifikát (.pdf)
Plnění do krabiček
Po kontrole suroviny je zabalíme do našich krabiček, které vyrábíme v České republice. Již brzy navíc s použitím speciálního ekoplastu na bázi kukuričného škrobu.
Cesta k vám domů
Pečlivě zabalené balíčky předáváme dopravci, aby vám mohly hned další den dělat radost.
Pohlídáme vám datum spotřeby
Nyní už v rukách držíte jen skutečně čisté suroviny. To má samozřejmě vliv na jejich trvanlivost. Ale nebojte, pracujeme na systému, který vás na blížící se datum spotřeby upozorní.
Na čem nám ze srdce záleží
Zakládáme si na kvalitě a poctivosti od výběru dodavatelů, přes obaly až po síť prodejen našich partnerů.
.
.
Ruce
Jdeme vstříc budoucnosti, půjdete s námi?
Pracujeme na tom, abychom vám dokázali ty nejkvalitnější potraviny nabídnout ještě udržitelněji. Naším cílem je zcela změnit představu o bezobalovém nakupování.
Rozšiřujeme výrobní a distribuční kapacity, abychom dokázali lépe uspokojit poptávku po našich výrobcích.
Plánujeme také otevření vlastní laboratoře pro testování kvality potravin, díky které bychom rádi zavedli vlastní standard kvality.
Dluhopisy
Investujte do poctivých potravin
s garantovaným výnosem 8,5 % ročně
Přehrát video
Výrobky SanusVia (nově ViaNatur) zakoupíte ve stovkách prodejen

Najít podle mojí polohy

Neváhejte nás kontaktovat

Nebo nám zanechte svůj e-mail
a my se vám ozveme:
Projekt

Rozšíření výroby společnosti SanusVia s.r.o.

byl spolufinancován Evropskou Unií
Cílem investičního projektu je rozšíření technologického vybavení společnosti především za účelem zvýšení výrobní kapacity, rozšíření výrobního sortimentu, zvýšení kvality výroby a tím uspokojení požadavků zákazníků.