VOP

Často kladené otázky

Tady najdete odpovědi na ty nejčastější otázky, které od vás často slícháme.

1. Obsahují výrobky ViaNatur konzervační látky, chemická dochucovadla nebo sůl?

Rozhodně ne. Naše výrobky obsahují pouze čisté a 100% suroviny.

2. Jsou výrobky ViaNatur v BIO kvalitě?

Ano. Všechny naše výrobky pochází pouze z vybraných ekologicky čistých lokalit. Jsme držiteli všech potřebných certifikací. V budoucnu dokonce plánujeme otevřít vlastní laboratoř, abychom kvalitu potravin dokázali testovat ještě přísněji.

3. Kde nakoupím vaše produkty?

Pokud si přejete nakoupit z tepla domova, nejlépe to zvládnete přímo zde, na našem e-shopu. Nebo můžete zavítat do jedné z více než 200 našich partnerských prodejen. Zjistěte, kterou z nich máte nejblíž zde.

Na e-shopu zaplatíte pohodlně on-line platební kartou a platebními tlačítky bank snadno po kliknutí prostřednictvím platební brány ComGate od společnosti ComGate Payments a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové (více na https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana), kontaktní e-mail podpora@comgate.cz, tel. +420 228 224 267.

4. Jak se mohu stát vaším velkoobchodním partnerem?

Je to snadné! Můžete se zaregistrovat kliknutím sem. Po oveření získáte přístup do naší velkoobchodní sekce a můžete začít výrobky ViaNatur prodávat ve svém obchodě za maloobchodní ceny s férovou marží. Naši obchodníci vás budou pravidelně navštěvovat a pomáhat vám dosáhnout lepších výsledků. Zjistěte více v sekci Pro partnery.

5. Kolik stojí poštovné?

Při objednávce nad 1000Kč (včetně DPH, maloobchodní objednávka) je poštovné zdarma. V opačném případě vás vyjde na 99 Kč + 25 Kč dobírka (včetně DPH).

6. Kolik ks koření obsahuje dřevěná kazeta? Jak ji získám?

Vejde se do ní přesně 40 druhů koření. V případě, že ji celou naplníte, bude vaše za symbolickou 1 Kč. V případě objednávky přes náš e-shop je dřevěná kazeta samozřejmostí, její dostupnost na partnerských prodejnách bohužel nedokážeme garantovat. Proto se prosím informujte přímo na prodejně.

7. Jak funguje krabička s kořením?

Naše krabičky vyrábíme na míru tak, abychom vám co nejvíce zjednodušili práci v kuchyni. Můžete je využít nejen jako obal, ale také jako samotnou kořenku. Jsou totiž vybaveny bočním sypátkem. Speciální materiál zabraňuje vlhnutí krabičky a uchovává aroma koření, takže pokaždé, když krabičku otevřete, ucítíte vůni toho nejkvalitnějšího BIO koření. Na to, jak krabička funguje, se můžete podívat tady:

Výrobky SanusVia (nově ViaNatur) zakoupíte ve stovkách prodejen po celé České a Slovenské republice.