SanusVia - náš příběh

SanusVia - náš příběh

Ivana Lysoňková21. červenec 2022


Proč vznikla SanusVia? Jak to všechno začalo?

Vize

Vaření je radost. Radost ze zlepšování sebe sama, radost z poznávání nového, radost ze sdílení vzácných chvil s těmi, na kterých nám záleží. My vaření milujeme a také milujeme hledat cesty, jak se zlepšovat a jak dělat věci jednodušeji a lépe.  Proto jsme v Olomouci v roce 2015 založili značku SanusVia (z latinského Sanus=zdravá, Via=cesta). 

Chceme lidi inspirovat, aby mohli vařit jednodušeji a zdravěji.  Našim hlavním cílem je přinášet na trh pouze kvalitní a zdravé potraviny, koření, čaje a další výrobky, při jejíž zpracování se využívají prvotřídní suroviny pěstované v ekologicky čistých oblastech. Naši dodavatelé a pěstitelé jsou tím důkazem. Každé koření nebo bylinka projde navíc naší kontrolou. Nepoužíváme konzervační látky, dochucovadla ani jiné další látky. Proto v našem koření nenajdete nic, co tam nepatří. 


"Stavíme na hodnotách"

Opravdovost

Vyrábíme takové koření, aby vaření s ním byla pro vás radost. Abyste se na vaření těšili, a byla to určitá forma relaxace a seberealizace. Odkaz na video


Lidskost

vaření je jedním ze základních pilířů rodiny a společnosti. Uvařit večeři pro své přátele nebo rodinu přináší možnost užívat si čas s dalšími lidmi, mluvit spolu, spojovat se. 


Jednoduchost 

vlastnosti našich produktů dělají vaření jednodušším. Ať už je to hledání správného typu koření nebo manipulace s krabičkou.  


A proto bylo pro nás jasnou volbou vymyslet obal tak, aby si koření udrželo své aroma, chuť a hlavně praktičnost.


Jsme tady pro vás

Ať už se chcete podívat, kdo za vším stojí, nebo se jen chcete na cokoliv zeptat nebo poradit…jsme tady pro vás. 


Kde nás najdete

jsme tady pro vás on-line i osobně. Můžete navštívit náš e-shop nebo kteroukoliv z více než 200 kamenných partnerských prodejen v Česku i na Slovensku. Naši síť partnerů neustále rozšiřujeme, aby jsme vám byli co nejblíže. Pro on-line objednávky na Slovensko, prosím navštivte e-shop našeho výhradního distributora Serafin - prírodné produkty, u kterého najdete kompletní řadu našeho bio koření.


A teď pozor!

Je to tady! V blízkém čase představíme nový název i značku. Ze SanusVia se měníme na ViaNatur. Ale nebojte se, lidé, kteří značku již od roku 2015 tvoří, zůstávají. Také zůstává vše, co značka SanusVia představovala. Neměníme hodnoty, vize ani kvalitu. Jen se potřebujeme posunout o další krok dál a s tím by nám měla pomoci právě ViaNatur.

Děkujeme vám za vaši přízeň. Právě díky vám rosteme!


Author
Ivana Lysoňková
Autor
Ve ViaNatur se starám o nákup surovin a jejich kvalitu, což vede i k objevování nových surovin a jejich chutí. A kde ty chutě vyzkoušíte lépe, než v kuchyni? Vaření pro mou rodinu je pro mě relax po náročném dni a také možnost si ověřit, že můj výběr surovin byl ten správný.

Doporučujeme ke čtení

Výrobky SanusVia (nově ViaNatur) zakoupíte ve stovkách prodejen po celé České a Slovenské republice.