Dárek ke konci školního roku

Dárek ke konci školního roku

Ivana Lysoňková02. červen 2022

Dárek na konec školního roku
Máme před sebou poslední měsíc školy, a kromě velké radosti, kterou konec školního roku přinese našim dětem, nás ještě čeká příjemná starost výběru dárku nebo drobnosti pro naše paní učitelky, učitele, tety ve školkách, vychovatelky, vychovatele, třeba i trenérky a trenéry. Tak jako u všech dárků pro různé příležitosti i tady platí, že pozornosti určené ke spotřebě jsou nejvděčnější. A zatímco bonboniéry a čokolády se brzy okoukají, naše koření určitě udělá radost a navíc poslouží dlouhou dobu!
Můžete se rozhodnout, jestli koupíte krabičky dvě nebo rovnou šest v hezké dárkové taštičce. Naše dřevěné boxy se 40 kusy krabiček by byly překvapením třeba pro celý učitelský sbor!

 

Skvělé bio koření SanusVia můžete doplnit například chutnými a zdravými sirupy od české firmy Serafin, které sice v zimě používáme jako čajové koncentráty, ale ve studené vodě báječně osvěží. Jsou doslazeny pouze jablečným koncentrátem, takže jsou vhodné i pro děti.
Pokud rádi darujete kosmetiku, na našich stránkách najdete voňavou a šetrnou přírodní kosmetiku Nobilis Tilia nebo indickou vlasovou kosmetiku Khadi.
A když už jsme v tom darování, i naše děti si zaslouží laskavou péči. Tu jim poskytnete například díky kosmetice Nobilis Tilia. A pokud své ratolesti máte v plánu vyslat na
dobrodružné výpravy do luk a lesů, určitě se hodí i sprej do přírody, který je ochrání před nežádoucí pozorností hmyzu!Všechny dárky jsou skladem a ihned k odeslání.
Věříme, že naše tipy na dárky, udělají radost všem obdarovaným :-)Author
Ivana Lysoňková
Autor
Ve ViaNatur se starám o nákup surovin a jejich kvalitu, což vede i k objevování nových surovin a jejich chutí. A kde ty chutě vyzkoušíte lépe, než v kuchyni? Vaření pro mou rodinu je pro mě relax po náročném dni a také možnost si ověřit, že můj výběr surovin byl ten správný.

Doporučujeme ke čtení